I Wakacyjny Turniej Orlika o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój

W sobotę 8.08.2020r na terenie boiska Orlik przy ul. Partyzantów odbył się I Wakacyjny Turniej Orlika o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój ⚽

Zawody zainaugurował p.o. Dyrektora Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Robert Dąbal.
Turniej rozpoczęła grupa młodsza – do lat 18, w której zmierzyły się 3 zespoły: Huragan, Straż i Prawie WKM.

Zaciekła rywalizacja wyłoniła zwycięzców :
I miejsce – Prawie WKM ?
II miejsce – Straż ?
III miejsce – Huragan ?
Wyróżniliśmy także Najlepszego Zawodnika – Gajek Bartosz, Najlepszego Strzelca -Jabłoński Dominik, oraz Najlepszego Bramkarza – Jan Bębenek.

W grupie powyżej 18 lat brało udział 9 zespołów, które podzielone zostały na trzy grupy. Do fazy finałowej awansował jeden zespół z każdej grupy. Awans wywalczyły : Jacos Bonitos, Max Bram oraz Raf Car i to oni zmierzyli się w rozgrywkach o zwycięstwo.
Ostatecznie I miejsce zajął Raf Car, pokonując Max Bram – II miejsce oraz Jacos Bonitos – miejsce III ?
Nagrody indywidualne przyznała komisja sędziowska w składzie : Paweł Gręda, Lech Malczewski oraz Radosław Sędzielewski i tak wyróżnieni zostali: Najlepszy strzelec – Bucki Mikołaj Najlepszy zawodnik – Kurzyński Patryk. Najlepszy bramkarz – Gruchała Adrian.

Nagrody oraz puchary wręczył p.o. Dyrektora BOSIR -Robert Dąbal, który również podziękował wszystkim za udział oraz dużą dawkę sportowych emocji.